Przedszkole Promyczek

Zestaw programów wychowania przedszkolnego na rok szkolny 20142015 Przedszkole Publiczne Nr 2 Promyczek. W kręgu zabawy Jadwiga Pytlarczyk Wyd. Juka, Nr 12014. Razem w przedszkolu Jolanta Andrzejewska, Jolanta Wierucka Wyd. WSiP, Nr 22014. Nasze przedszkole Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba Żabińska, Wyd. MAC, Nr 32014. Dziecięca matematyka Edyta Gruszczyk Kolczyńska, Ewa Zielińska, Wyd. WSiP, Nr 42014. Zwierzęta domowe i hodowlane Ewelina Flisek, Nr 52014. Program wychowawczy, Nr 72014. Rozpo.

OVERVIEW

The web site przedszkole-promyczek.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have downloaded six pages inside the site przedszkole-promyczek.pl and found zero websites interfacing with przedszkole-promyczek.pl. There is one mass media accounts enjoyed by przedszkole-promyczek.pl.

PRZEDSZKOLE-PROMYCZEK.PL TRAFFIC

The web site przedszkole-promyczek.pl has seen fluctuating levels of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole-promyczek.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-promyczek.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-promyczek.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE-PROMYCZEK.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-PROMYCZEK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-promyczek.pl Mobile Screenshot of przedszkole-promyczek.pl Tablet Screenshot of przedszkole-promyczek.pl

PRZEDSZKOLE-PROMYCZEK.PL SERVER

Our crawlers discovered that a lone root page on przedszkole-promyczek.pl took one thousand four hundred and ninety-eight milliseconds to load. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
85.128.160.167

We revealed that this website is employing the Apache/2 os.

Przedszkole Promyczek

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site przedszkole-promyczek.pl states the following, "Zestaw programów wychowania przedszkolnego na rok szkolny 20142015 Przedszkole Publiczne Nr 2 Promyczek." I noticed that the website also stated " W kręgu zabawy Jadwiga Pytlarczyk Wyd." They also said " Razem w przedszkolu Jolanta Andrzejewska, Jolanta Wierucka Wyd. Nasze przedszkole Małgorzata Kwaśniewska, Wiesława Żaba Żabińska, Wyd. Dziecięca matematyka Edyta Gruszczyk Kolczyńska, Ewa Zielińska, Wyd. Zwierzęta domowe i hodowlane Ewelina Flisek, Nr 52014. Program wychowawczy, Nr 72014."

SEE SIMILAR WEBSITES

Niepubliczne przedszkole i żłobek Warszawa Włochy i Ochota

Niepubliczne Przedszkole - katolickie, muzyczne, językowe, sportowe i artystyczne.

Przedszkole Niepubliczne Jedyneczka, Pruszcz Gdański - Mapa Polski w Zumi.pl

Bądź pierwszy i oceń firmę. Nie udało się dodać załącznika. Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych. Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników. Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany. Wkrótce pojawi się w serwisie. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza. Ruszyły zapisy na rok szkolny.

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno Językowe Puchatek Przedszkole

PŁATNOŚCI- zmiany od września 2015 roku.

Przedszkole Stokrotka w Raciborzu

TRWAJĄ ZAPISY DZIECI URODZONYCH W 2013, 2012 I 2011 ROKU. Przedszkole Stokrotka w Raciborzu to placówka, która rozpoczęła działalność we wrześniu 2010 roku. Przedszkole funkcjonuje w godzinach od 6. Pięć dni w tygodniu i gwarantuje dzieciom pełne wyżywienie uwzględniając indywidualną dietę dziecka. To przedszkole dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przedszkole mieści się przy ul.

Prywatne Przedszkole Kraków - RADOŚĆ

Prywatne Przedszkole nr 12 RADOŚĆ. Powstało jako przedszkole o charakterze rodzinnym. Współdziałanie dzieci tak jak w rodzeństwie. Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania. Bezpośredni, osobisty kontakt z rodzicami. Stwarzanie serdecznych, pełnych empatii stosunków pomiędzy dziećmi,. Rodzicami i wszystkimi pracownikami przedszkola.